aloe propolis creme

KREM ALOESOWO – PROPOLISOWY to krem o wielkich właściwościach nawilżająco – zmiękczających, odżywczych, bakteriobójczych i ściągających, jakie stały uzyskane przez połączenie naturalnie stabilizowanego miąższu Aloe Vera z propolisem pszczelim, alantoiną, ekstraktem z rumianku, żywokostem oraz witaminami I i E.
Odpowiednie części tych punktów powodują, że aloe propolis creme głęboko nawilża i odżywia skórę powodując jednocześnie złagodzenie wszelkich stanów zapalnych i podrażnień. Przyspiesza gojenie oparzeń, drobnych skaleczeń i uszkodzeń skóry oraz wszelkiego rodzaju stanów zapalnych umiejscowionych pod postacią.
Zawiera niemal wyłącznie składniki zdrowe a zapewne być wykorzystywany przez dłuższy godzina bez obawy o skupianie się w roli produktów syntezy chemicznej.
W sukcesu cery tłustej, zdolnej do wyprysków
( trądzik młodzieńczy!), dużo jest poprzedzić każdorazowe nałożenie kremu przemyciem twarzy preparatem Aktywator Aloesowy aloe propolis cremelub Tonikiem Aloesowym.
W sukcesu cer bardziej suchych pewno być daleko odczuwane
” ściągające „ działanie kremu.Dobrze w takich przypadkach nanieść na skórę jeszcze odrobinę kremu półtłustego.
Stymulujące, odmładzające działanie Aloe Vera jest w www.aloevera.net.pl - aloe propolis creme zwielokrotnione przez dodatek propolisu, który sprawia tu jak katalizator.
Przy systematycznym traktowaniu tego kremu można pobrać więc wyrażny efekt ” pojędrnienia ” tkanki mięśniowej twarzy oraz rozjaśnienia przebarwień skórnych zwłaszcza tych, które występują wraz z wiekiem w rezultatu nieprawidłowych procesów rogowacenia naskórka.
Dziękibakteriobójczym i ściągającym własnościom miąższu aloesowego, aloe propolis creme jest wysoce łatwo stosowany zamiast wody po goleniu przez panów o delikatnej skórze.
Miąższ Aloe Vera, który jest pierwszym składnikiem Kremu ALOESOWO – PROPOLISOWEGO ( 72 % ), jest wyjątkowe właściwości wchodzenia w głąb tkanki skórnej.